calcActive())">
Samsung 535U4C, NP530U4B akku - 6100 mAh
Varastossa
89,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
530U4B-S03
530U4C-A01
530U4C-A02
530U4C-S01
530U4C-S02
535U4C
535U4C-S01
535U4C-S02
BA43-00339A
NP530U4B
NP530U4B-A01US
530U4C-A01
530U4C-A02
530U4C-S01
530U4C-S02
535U4C
535U4C-S01
535U4C-S02
BA43-00339A
NP530U4B
NP530U4B-A01US
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PBYN8AB
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SNP535NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080084 |
| Mitat | 178.82 x 91.28 x 9.95mm |
| Korvaa | AA-PBYN8AB |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6100mAh / 45.14Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
Samsung ATIV Book 7, NP740, NP740U3E akku 7500 mAh
79,95 €
Samsung AA-PB0NC6B, AA-PB0NC6B/E, AA-PB1NC6B, AA-PB1NC6B/E, AA-PL0NC9B, AA-PL0NC9B/E, AA-PL1NC9B, AA-PL1NC9B/E akku 4400 mAh
59,95 €
-33%
Samsung 5 Series, 510R, NP470 akku 3950 mAh
69,95 €
46,95 €
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 4400 mAh Musta
59,95 €
Samsung Chromebook 2 13.3", XE503C32, XE503C32-K01US akku 4700 mAh
69,95 €
Samsung Ativ Pro, XE700T1A, XE700T1C akku 6540 mAh
66,95 €
Samsung P35 , P40 akku 4400 mAh
99,95 €
-21%
Samsung NP-R20, NP-R25, NP-X1, NP-X1-1200, NP-X1-C003/SHK, NP-X11, NT-X1, NT-X1-C110, NT-X1-C120, R20, R20, R20 XIV 5500, R20 XIV 5510, R25, X1 akku 4800 mAh
69,95 €
54,95 €