calcActive())">
Samsung ATIV Book 8, NP880Z5E, NP880Z5E-X01 akku 6000 mAh
Saatavissa tehtaalta
89,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
ATIV Book 8
NP880Z5E
NP880Z5E-X01
NP880Z5E
NP880Z5E-X01
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PLVN8NP
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SNP880NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081715 |
| Mitat | 308.71 x 102.56 x 9.10mm |
| Korvaa | AA-PLVN8NP / BA43-00359A |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 90.6Wh |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
Samsung ATIV Book 7, NP740, NP740U3E akku 7500 mAh
79,95 €
Samsung AA-PB0NC6B, AA-PB0NC6B/E, AA-PB1NC6B, AA-PB1NC6B/E, AA-PL0NC9B, AA-PL0NC9B/E, AA-PL1NC9B, AA-PL1NC9B/E akku 4400 mAh
59,95 €
-33%
Samsung 5 Series, 510R, NP470 akku 3950 mAh
69,95 €
46,95 €
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 4400 mAh Musta
59,95 €
Samsung Chromebook 2 13.3", XE503C32, XE503C32-K01US akku 4700 mAh
69,95 €
Samsung Ativ Pro, XE700T1A, XE700T1C akku 6540 mAh
66,95 €
Samsung P35 , P40 akku 4400 mAh
99,95 €
-21%
Samsung NP-R20, NP-R25, NP-X1, NP-X1-1200, NP-X1-C003/SHK, NP-X11, NT-X1, NT-X1-C110, NT-X1-C120, R20, R20, R20 XIV 5500, R20 XIV 5510, R25, X1 akku 4800 mAh
69,95 €
54,95 €