calcActive())">
Samsung Ativ SE, ATIV SE Neo, Huron akku 2600 mAh
Saatavissa tehtaalta
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Ativ SE
ATIV SE Neo
Huron
ATIV SE Neo
Huron
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
B600BZ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMW750SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094623 |
| Korvaa | B600BZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.88Wh |
| Mitat | 63.21 x 57.02 x 5.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung Galaxy S20 FE 5G / A52 / A52 5G / A52s 5G akku 4400mAh
24,95 €
20,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €