calcActive())">
Samsung E2370 Xcover, GT-E2370 akku 2000 mAh
Saatavissa tehtaalta
23,95 €
Yhteensopiva akku mm: SAMSUNG E2370 Solid, GT-E2370, Xcover E2370.
Edullinen ja laadukas Samsung AB113450BUCSTD, AB113450BU yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: SAMSUNG E2370 Solid, GT-E2370, Xcover E2370. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun …
| SKU | CS-SME237SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128067931 |
| Korvaa | AB113450BU / AB113450BUCSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 53.14 x 33.80 x 10.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung Galaxy S20 FE 5G / A52 / A52 5G / A52s 5G akku 4400mAh
24,95 €
20,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €