calcActive())">
Samsung Galaxy A20 / A30 / A50 akku 3900 mAh
Varastossa
23,95 €
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy A50
SM-A505FM/DS
Galaxy A50 2019
SM-A505
SM-A505GN/DS
SM-A505YN/DS
SM-A505F/DS
SM-A505FN/DS
Galaxy A20
SM-A205U
Galaxy A20 2019
Galaxy A20 2019 TD-LTE
SM-A205P
SM-A205W
SM-A205GN/DS
SM-A205F/DS
SM-A205F
SM-A205FN
SM-A205GN
SM-A205YN
SM-A205G
Galaxy A30
SM-A305F
SM-A305FN
SM-A305G
SM-A305GN
SM-A305YN
SM-A505F
SM-A505FN
SM-A505GN
SM-A505G
SM-A505FM
SM-A505YN
SM-A505FM/DS
Galaxy A50 2019
SM-A505
SM-A505GN/DS
SM-A505YN/DS
SM-A505F/DS
SM-A505FN/DS
Galaxy A20
SM-A205U
Galaxy A20 2019
Galaxy A20 2019 TD-LTE
SM-A205P
SM-A205W
SM-A205GN/DS
SM-A205F/DS
SM-A205F
SM-A205FN
SM-A205GN
SM-A205YN
SM-A205G
Galaxy A30
SM-A305F
SM-A305FN
SM-A305G
SM-A305GN
SM-A305YN
SM-A505F
SM-A505FN
SM-A505GN
SM-A505G
SM-A505FM
SM-A505YN
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BA505ABN
EB-BA505ABU
GH82-19269A
EB-BA505ABU
GH82-19269A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SMA505SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143048 |
| Korvaa | EB-BA505ABN / EB-BA505ABU / GH82-19269A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 80.60 x 62.35 x 4.26mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
-9%
Samsung Galaxy S5 akku 2800 mAh
21,95 €
19,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 2500 mAh
18,95 €
15,95 €
Samsung Galaxy S5 Neo akku 2800 mAh
17,95 €