
calcActive())">
Samsung Galaxy Ace 4, SM-G313 akku 1500 mAh
Saatavissa tehtaalta
20,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Express 2
Galaxy Trend 2
Galaxy Ace 4
Galaxy Ace 4 3G
Galaxy Ace NXT
Galaxy Ace Style
Galaxy S Duos 3
Galaxy V
Galaxy V Dual SIM
SM-G310
SM-G310A
SM-G310H
SM-G310HN
SM-G313
SM-G313H
SM-G313HU
SM-G313HZ
Galaxy Trend 2
Galaxy Ace 4
Galaxy Ace 4 3G
Galaxy Ace NXT
Galaxy Ace Style
Galaxy S Duos 3
Galaxy V
Galaxy V Dual SIM
SM-G310
SM-G310A
SM-G310H
SM-G310HN
SM-G313
SM-G313H
SM-G313HU
SM-G313HZ
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-B130BE
HUOM! EI SOVI GALAXY ACE 4 LTE G357FZ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SMG313XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093121 |
| Korvaa | EB-B130BE / EB-BG313BBE / GH43-04256A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.7Wh |
| Mitat | 59.80 x 50.36 x 4.45mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €

Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €

Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €

Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €

Samsung Galaxy S5 akku 2800 mAh
21,95 €
19,95 €

Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €

Samsung Galaxy J5 2016 akku 2500 mAh
18,95 €
15,95 €

Samsung Galaxy S5 Neo akku 2800 mAh
17,95 €
