calcActive())">
Samsung Galaxy Alpha, SM-G850 akku 1860 mAh
Saatavissa tehtaalta
20,95 €
17,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy Alpha
SM-G850
SM-G8508
SM-G8508S
SM-G8509v
SM-G850F
SM-G850T
SM-S801
SM-G850
SM-G8508
SM-G8508S
SM-G8509v
SM-G850F
SM-G850T
SM-S801
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-BG850BBC
EB-BG850BBE
EB-BG850BBE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG850XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094944 |
| Korvaa | EB-BG850BBE / EB-BG850BBC / EB-BG850BBU |
| Kapasiteetti (mAh) | 1860mAh / 7.16Wh |
| Mitat | 85.88 x 38.68 x 4.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
Samsung Galaxy Ace 4 4G / LTE Malli, SM-G357FZ akku 1900 mAh
16,95 €
-11%
Samsung Galaxy Ace 2, GT-I8160, Galaxy Trend GT-S7560, Trend Plus GT-S7580 yhteensopiva akku 1500 mAh
17,95 €
15,95 €
Samsung Galaxy S4 akku 2600 mAh
21,95 €
Samsung Galaxy S3, Galaxy SIII, GT-i9300, GT-I9305 yhteensopiva akku NFC tuella 2100 mAh
22,95 €
Samsung Galaxy S3, Galaxy SIII, GT-i9300, GT-i9305 yhteensopiva akku 2100 mAh
19,95 €
-9%
Samsung Galaxy S5 akku 2800 mAh
21,95 €
19,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
Samsung Galaxy S4 Mini akku 1900mAh
19,95 €