calcActive())">
Samsung Galaxy Beam, GT-I8530 yhteensopiva akku 1800 mAh
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
Yhteensopiva akku mm: Samsung Galaxy Beam, GT-I8530.
Edullinen ja laadukas EB585157LU yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Galaxy Beam, GT-I8530.
Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian.
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-SM8530XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128063766 |
| Korvaa | EB585157LU |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 56.40 x 50.50 x 5.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
-21%
Samsung Galaxy a20e 2019 akku 2550 mAh
18,95 €
14,95 €