calcActive())">
Samsung Galaxy E5, Galaxy E5 4G LTE, Galaxy E5 Duos 3G akku 2400 mAh
Saatavissa tehtaalta
29,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy E5
Galaxy E5 4G LTE
Galaxy E5 Duos 3G
Galaxy E5 4G LTE
Galaxy E5 Duos 3G
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BE500ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SME500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097600 |
| Korvaa | EB-BE500ABE / EB-BE500ABA |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 9.12Wh |
| Mitat | 89.70 x 39.86 x 4.34mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
Samsung Galaxy Ace 4 4G / LTE Malli, SM-G357FZ akku 1900 mAh
16,95 €
-11%
Samsung Galaxy Ace 2, GT-I8160, Galaxy Trend GT-S7560, Trend Plus GT-S7580 yhteensopiva akku 1500 mAh
17,95 €
15,95 €
Samsung Galaxy S4 akku 2600 mAh
21,95 €
Samsung Galaxy S3, Galaxy SIII, GT-i9300, GT-I9305 yhteensopiva akku NFC tuella 2100 mAh
22,95 €
Samsung Galaxy S3, Galaxy SIII, GT-i9300, GT-i9305 yhteensopiva akku 2100 mAh
19,95 €
-9%
Samsung Galaxy S5 akku 2800 mAh
21,95 €
19,95 €
-14%
Samsung Galaxy Alpha, SM-G850 akku 1860 mAh
20,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €