calcActive())">
Samsung Galaxy Grand akku 2100 mAh
Varastossa
21,95 €
10,98 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
GT-i9080
GT-i9082
Galaxy Grand
Galaxy Grand Duos
GT-I9128V
GT-I9128
GT-I9082I
GT-I9080
GT-I9082
SCH-I879
Note II Mini
SGH-E270
SGH-E270L
SGH-E270S
SGH-E270K
Galaxy Grand Neo
GT-I9060
GT-i9082
Galaxy Grand
Galaxy Grand Duos
GT-I9128V
GT-I9128
GT-I9082I
GT-I9080
GT-I9082
SCH-I879
Note II Mini
SGH-E270
SGH-E270L
SGH-E270S
SGH-E270K
Galaxy Grand Neo
GT-I9060
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB535163LU
EB535163LA
EB535163LA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI912XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076209 |
| Korvaa | EB535163LU / EB535163LA |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.98Wh |
| Mitat | 63.00 x 50.40 x 5.40mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
Samsung Galaxy Ace 4 4G / LTE Malli, SM-G357FZ akku 1900 mAh
16,95 €
-11%
Samsung Galaxy Ace 2, GT-I8160, Galaxy Trend GT-S7560, Trend Plus GT-S7580 yhteensopiva akku 1500 mAh
17,95 €
15,95 €
Samsung Galaxy S4 akku 2600 mAh
21,95 €
Samsung Galaxy S3, Galaxy SIII, GT-i9300, GT-I9305 yhteensopiva akku NFC tuella 2100 mAh
22,95 €
Samsung Galaxy S3, Galaxy SIII, GT-i9300, GT-i9305 yhteensopiva akku 2100 mAh
19,95 €
-9%
Samsung Galaxy S5 akku 2800 mAh
21,95 €
19,95 €
-14%
Samsung Galaxy Alpha, SM-G850 akku 1860 mAh
20,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €