calcActive())">
Samsung Galaxy J1 akku 1850 mAh
Varastossa
18,95 €
15,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy J1
Galaxy J1 4G
Galaxy J1 Duos
SM-J100D
SM-J100DS
SM-J100F
SM-J100FN
SM-J100H
SM-J100H/DD
SM-J100H/DS
SM-J100M
SM-J100MU
SM-J100S
SM-J100V
SM-J100VPP
Galaxy J1 4G
Galaxy J1 Duos
SM-J100D
SM-J100DS
SM-J100F
SM-J100FN
SM-J100H
SM-J100H/DD
SM-J100H/DS
SM-J100M
SM-J100MU
SM-J100S
SM-J100V
SM-J100VPP
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-BJ100BCE EB-BJ100CBE EB-BJ100CBZ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SMJ100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098812 |
| Korvaa | EB-BJ100CBE / EB-BJ100CBZ / EB-BJ100BCE / GH43-04412A / EB-BJ100BBE |
| Kapasiteetti (mAh) | 1850mAh / 7.12Wh |
| Mitat | 55.00 x 48.50 x 5.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
-9%
Samsung Galaxy S5 akku 2800 mAh
21,95 €
19,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 2500 mAh
18,95 €
15,95 €
Samsung Galaxy S5 Neo akku 2800 mAh
17,95 €