calcActive())">
Samsung Galaxy J1, Galaxy J1 4G, Galaxy J1 Duos akku 1850mAh
Saatavissa tehtaalta
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
Galaxy J1
Galaxy J1 4G
Galaxy J1 Duos
SM-J100D
SM-J100DS
SM-J100F
SM-J100FN
SM-J100H
SM-J100H/DD
SM-J100H/DS
SM-J100HZB
SM-J100M
SM-J100MU
SM-J100S
SM-J100V
SM-J100VPP
Galaxy J1 4G
Galaxy J1 Duos
SM-J100D
SM-J100DS
SM-J100F
SM-J100FN
SM-J100H
SM-J100H/DD
SM-J100H/DS
SM-J100HZB
SM-J100M
SM-J100MU
SM-J100S
SM-J100V
SM-J100VPP
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
EB-BJ100BBE
EB-BJ100BCE
EB-BJ100CBE
EB-BJ100CBZ
GH43-04412A
EB-BJ100BCE
EB-BJ100CBE
EB-BJ100CBZ
GH43-04412A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SMJ100XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132820 |
| Korvaa | EB-BJ100CBE / EB-BJ100CBZ / EB-BJ100BCE / GH43-04412A / EB-BJ100BBE |
| Kapasiteetti (mAh) | 1850mAh / 7.12Wh |
| Mitat | 56.10 x 48.50 x 5.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung Galaxy S20 FE 5G / A52 / A52 5G / A52s 5G akku 4400mAh
24,95 €
20,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €