calcActive())">
Samsung Galaxy J4 Core, Galaxy J4 Core Duos, Galaxy J4 Plus akku 3300mAh
Varastossa
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
Galaxy J4 Core
Galaxy J4 Core Duos
Galaxy J4 Plus
Galaxy J4 Plus 2018
Galaxy J4+ 2018
Galaxy J4+ 2018 Duos
Galaxy J4+ 2018 Duos TD-LTE
Galaxy J6 Plus
Galaxy J6 Plus 2018
Galaxy J6+ 2018
Galaxy J6+ Spark 2018
Galaxy J7 Aero
Galaxy J7 Max 2017 Duos
Galaxy J7 Max 2017 Duos TD-LTE
Galaxy J7 Refine 2018
Galaxy J7 Refine 2018 TD-LTE
Galaxy J7 Star 2018
Galaxy J7 Star 2018 LTE-A
Galaxy J7 V 2018
Galaxy J7 V 2018 XLTE
Galaxy On Max 2017
Galaxy On Max 2017 Duos
Galaxy On Max 2017 Duos TD-LTE
Galaxy On7 2016 Duos
Galaxy On7 2016 Duos TD-LTE
Galaxy On7 Prime 2018
Galaxy On7 Prime 2018 LTE-A
Galaxy On7 Pro 2017
J4 Plus 2018
J4+ 2018
J6 Plus 2018
J6+ 2018
J7 Max
J7 Prime
On 7 2016
On 7 2016 Duos
On 7 TD-LTE
On7 2016 Duos
On7 Prime 2018
SM-G610
SM-G6100
SM-G610F
SM-G610K
SM-G610L
SM-G610M
SM-G611
SM-G611F
SM-G611S
SM-G615
SM-G615F/DD
SM-G615FU/DS
SM-J410
SM-J410F/DS
SM-J410G/DS
SM-J415
SM-J415DS
SM-J415F
SM-J415F/DS
SM-J415FN
SM-J415G
SM-J415G/DS
SM-J415GN
SM-J415GN/DS
SM-J415M
SM-J610
SM-J610F
SM-J610F/DS
SM-J610FN
SM-J610FN/DS
SM-J610G
SM-J610G/DS
SM-J737P
SM-J737T
SM-J737V
Galaxy J4 Core Duos
Galaxy J4 Plus
Galaxy J4 Plus 2018
Galaxy J4+ 2018
Galaxy J4+ 2018 Duos
Galaxy J4+ 2018 Duos TD-LTE
Galaxy J6 Plus
Galaxy J6 Plus 2018
Galaxy J6+ 2018
Galaxy J6+ Spark 2018
Galaxy J7 Aero
Galaxy J7 Max 2017 Duos
Galaxy J7 Max 2017 Duos TD-LTE
Galaxy J7 Refine 2018
Galaxy J7 Refine 2018 TD-LTE
Galaxy J7 Star 2018
Galaxy J7 Star 2018 LTE-A
Galaxy J7 V 2018
Galaxy J7 V 2018 XLTE
Galaxy On Max 2017
Galaxy On Max 2017 Duos
Galaxy On Max 2017 Duos TD-LTE
Galaxy On7 2016 Duos
Galaxy On7 2016 Duos TD-LTE
Galaxy On7 Prime 2018
Galaxy On7 Prime 2018 LTE-A
Galaxy On7 Pro 2017
J4 Plus 2018
J4+ 2018
J6 Plus 2018
J6+ 2018
J7 Max
J7 Prime
On 7 2016
On 7 2016 Duos
On 7 TD-LTE
On7 2016 Duos
On7 Prime 2018
SM-G610
SM-G6100
SM-G610F
SM-G610K
SM-G610L
SM-G610M
SM-G611
SM-G611F
SM-G611S
SM-G615
SM-G615F/DD
SM-G615FU/DS
SM-J410
SM-J410F/DS
SM-J410G/DS
SM-J415
SM-J415DS
SM-J415F
SM-J415F/DS
SM-J415FN
SM-J415G
SM-J415G/DS
SM-J415GN
SM-J415GN/DS
SM-J415M
SM-J610
SM-J610F
SM-J610F/DS
SM-J610FN
SM-J610FN/DS
SM-J610G
SM-J610G/DS
SM-J737P
SM-J737T
SM-J737V
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
EB-BG610ABA
EB-BG610ABE
EB-BG611ABE
GH82-17872A
EB-BG610ABE
EB-BG611ABE
GH82-17872A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SMG610XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122326 |
| Korvaa | EB-BG610ABE / EB-BG611ABE / EB-BG610ABA / GH82-17872A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 12.71Wh |
| Mitat | 99.60 x 45.00 x 4.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung Galaxy S20 FE 5G / A52 / A52 5G / A52s 5G akku 4400mAh
24,95 €
20,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €