calcActive())">
Samsung Galaxy J7 2016 akku 3000 mAh
Varastossa
20,95 €
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy J7 2016
Galaxy J7 6 Duos TD-LTE
Galaxy J7 Metal 2016 Duos LTE
SM-J7108
SM-J7109
SM-J710F/DS
SM-J710FN/DS
SM-J710GN/DS
SM-J710K
SM-J710MN/DS
Galaxy J7 6 Duos TD-LTE
Galaxy J7 Metal 2016 Duos LTE
SM-J7108
SM-J7109
SM-J710F/DS
SM-J710FN/DS
SM-J710GN/DS
SM-J710K
SM-J710MN/DS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BJ710CBE
EB-BJ710CBN
EB-BJ710CBN
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMJ710SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128117247 |
| Korvaa | EB-BJ710CBN / EB-BJ710CBE / GH43-04599A / EB-BJ710CBC / EB-BJ710CBA |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.7Wh |
| Mitat | 99.95 x 48.65 x 4.70mm |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €
-21%
Samsung Galaxy a20e 2019 akku 2550 mAh
18,95 €
14,95 €