calcActive())">
Samsung Galaxy J7 2016, Galaxy J7 6 Duos TD-LTE, Galaxy J7 Metal 2016 Duos LTE akku 3300mAh
Saatavissa tehtaalta
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
Galaxy J7 2016
Galaxy J7 6 Duos TD-LTE
Galaxy J7 Metal 2016 Duos LTE
Galaxy J7 Neo 2017 Duos
Galaxy J7 Neo 2017 Duos TD-LTE
Galaxy J7 Nxt 2017 Duo
Galaxy J7 Nxt 2017 Duos TD-LTE
Galaxy On8
SM-J7108
SM-J7109
SM-J710F/DS
SM-J710FN/DS
SM-J710FZ
SM-J710GN/DS
SM-J710K
SM-J710MN/DS
Galaxy J7 6 Duos TD-LTE
Galaxy J7 Metal 2016 Duos LTE
Galaxy J7 Neo 2017 Duos
Galaxy J7 Neo 2017 Duos TD-LTE
Galaxy J7 Nxt 2017 Duo
Galaxy J7 Nxt 2017 Duos TD-LTE
Galaxy On8
SM-J7108
SM-J7109
SM-J710F/DS
SM-J710FN/DS
SM-J710FZ
SM-J710GN/DS
SM-J710K
SM-J710MN/DS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
EB-BJ710CBA
EB-BJ710CBC
EB-BJ710CBE
EB-BJ710CBN
GH43-04599A
EB-BJ710CBC
EB-BJ710CBE
EB-BJ710CBN
GH43-04599A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SMJ710XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132615 |
| Korvaa | EB-BJ710CBN / EB-BJ710CBE / GH43-04599A / EB-BJ710CBC / EB-BJ710CBA |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 12.71Wh |
| Mitat | 100.12 x 48.56 x 4.90mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung Galaxy S20 FE 5G / A52 / A52 5G / A52s 5G akku 4400mAh
24,95 €
20,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €