calcActive())">
Samsung Galaxy Note 3, Galaxy Note III, SM-N9000 tehoakku erillisellä laajennetulla sinisellä takakannella 6400 mAh
Saatavissa tehtaalta
33,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
SM-N900
SM-N9005
Galaxy Note 3
Galaxy Note III
SM-N9000
SM-N9002
SM-N9008
SM-N9006
SMN900VZWE
SM-N900K
SM-N900R4
SM-N900P
SM-N900K
SM-N900A
SGH-N075
SC-01F
SM-N900S
SM-N9005
Galaxy Note 3
Galaxy Note III
SM-N9000
SM-N9002
SM-N9008
SM-N9006
SMN900VZWE
SM-N900K
SM-N900R4
SM-N900P
SM-N900K
SM-N900A
SGH-N075
SC-01F
SM-N900S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
B800BE
B800BU
B800BK
B800BU
B800BK
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMN900BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080022 |
| Korvaa | B800BE / B800BU / B800BK / B800BC |
| Kapasiteetti (mAh) | 6400mAh / 24.32Wh |
| Mitat | 78.31 x 53.14 x 16.99mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung Galaxy S20 FE 5G / A52 / A52 5G / A52s 5G akku 4400mAh
24,95 €
20,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €