calcActive())">
Samsung Galaxy Note 4 ( China Mobile ), SM-N9100, SM-N9106W akku 5600 mAh
Saatavissa tehtaalta
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy Note 4 ( China Mobile )
SM-N9100
SM-N9106W
SM-N9100
SM-N9106W
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BN916BBC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMN916BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093305 |
| Korvaa | EB-BN916BBC |
| Kapasiteetti (mAh) | 5600mAh / 21.56Wh |
| Mitat | 97.90 x 38.90 x 11.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €
-21%
Samsung Galaxy a20e 2019 akku 2550 mAh
18,95 €
14,95 €