calcActive())">
Samsung Galaxy Note 4 SM-N910 tehoakku erillisellä takakannella 6400 mAh
Saatavissa tehtaalta
33,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku erillisellä mustalla takakannella. Takakansi on mukana toimituksessa. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy Note 4
SM-N910A
SM-N910C
SM-N910FD
SM-N910FQ
SM-N910G
SM-N910H
SM-N910I
SM-N910K
SM-N910L
SM-N910M
SM-N910P
SM-N910R4
SM-N910S
SM-N910T
SM-N910U
SM-N910V
SM-N910W8
SM-N910A
SM-N910C
SM-N910FD
SM-N910FQ
SM-N910G
SM-N910H
SM-N910I
SM-N910K
SM-N910L
SM-N910M
SM-N910P
SM-N910R4
SM-N910S
SM-N910T
SM-N910U
SM-N910V
SM-N910W8
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-BN910BBE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMN917BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094265 |
| Korvaa | EB-BN910BBE / EB-BN910BBK / EB-BN910BBU |
| Kapasiteetti (mAh) | 6400mAh / 24.64Wh |
| Mitat | 98.60 x 41.40 x 10.80mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung Galaxy S20 FE 5G / A52 / A52 5G / A52s 5G akku 4400mAh
24,95 €
20,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €