calcActive())">
Samsung Galaxy Note 8 akku 3300 mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy Note 8
Galaxy Note 8 Duos
Galaxy Note 8 Duos TD-LTE
Galaxy Note 8 PyeongChang 2018 Olympic
Galaxy Note 8 TD-LTE
SC-01K
SGH-N473
SM-N9500
SM-N9508
SM-N950D
SM-N950F
SM-N950F/DS
SM-N950FD
SM-N950J
SM-N950N
SM-N950NKPC
SM-N950U
SM-N950U1
SM-N950W
WiMAX 2+ SCV37
Galaxy Note 8 Duos
Galaxy Note 8 Duos TD-LTE
Galaxy Note 8 PyeongChang 2018 Olympic
Galaxy Note 8 TD-LTE
SC-01K
SGH-N473
SM-N9500
SM-N9508
SM-N950D
SM-N950F
SM-N950F/DS
SM-N950FD
SM-N950J
SM-N950N
SM-N950NKPC
SM-N950U
SM-N950U1
SM-N950W
WiMAX 2+ SCV37
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BN950ABE
GH82-15090A
GH82-15090A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SMN950XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131809 |
| Korvaa | EB-BN950ABE / GH82-15090A / EB-BN950ABA |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 12.71Wh |
| Mitat | 88.38 x 38.93 x 5.14mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
-21%
Samsung Galaxy a20e 2019 akku 2550 mAh
18,95 €
14,95 €