calcActive())">
Samsung Galaxy S II HD LTE akku 1400 mAh
Saatavissa tehtaalta
14,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
SHV-E120S
Galaxy S II HD LTE
Celox
SHV-E110S
Galaxy S II LTE
SHV-E110S HD
SHV-E120l
GT-i9210
GT-i8520
Galaxy S II HD LTE
Celox
SHV-E110S
Galaxy S II LTE
SHV-E110S HD
SHV-E120l
GT-i9210
GT-i8520
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB585157VK
EB585157VKBSTD
EB585157VKBSTD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SME110SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128057628 |
| Korvaa | EB585157VK / EB585157VKBSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 56.33 x 50.73 x 5.82mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung Galaxy S20 FE 5G / A52 / A52 5G / A52s 5G akku 4400mAh
24,95 €
20,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €