Samsung Galaxy S2 / S2 Plus yhteensopiva akku 1600 mAh
Varastossa
Edullinen ja laadukas EB-F1A2GBU, EB-FLA2GBU, EB-L102GBK yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Galaxy R, Galaxy S II, S II Plus, Galaxy S2, S2 Plus, Galaxy Z, GT-I9100, GT-I9105, GT-i9105p, GT-I9103, Hercules, SHW-M250L
Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian.
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-SMI9100XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128042860 |
| Korvaa | EB-F1A2GBU, EB-FLA2GBU, EB-L102GBK |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 58.50 x 46.00 x 5.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
-16%
-22%
-9%
-16%
-16%