calcActive())">
Samsung Galaxy S3, Galaxy SIII, GT-i9300 yhteensopiva akku 1400 mAh
Saatavissa tehtaalta
15,95 €
Yhteensopiva akku mm: Samsung SGH-iT999, SHW-M440S, Galaxy S III
Edullinen ja laadukas EB-L1G6LLUC, EB-L1G6LVA, EB-L1G6LLK yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung SGH-iT999, SHW-M440S, Galaxy S III
Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian.
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-SMI930SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128061335 |
| Korvaa | EB-L1G6LLU / EB-L1G6LLUC / EB-L1G6LVA / EB-L1G6LLK / EB585158LP / EB-L1G6LLZ / GH43-03699A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 63.00 x 50.40 x 5.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €
-13%
Samsung Galaxy Xcover 7 / EB-BG556GBY akku 3680 mAh
29,95 €
25,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €