calcActive())">
Samsung Galaxy S5 tehoakku 5600 mAh - Erillisellä mustalla takakannella
Saatavissa tehtaalta
33,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen tehoakku. Akun mukana toimitetaan erillinen takakansi. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy S5
GT-I9600
GT-I9602
GT-I9700
SM-G900
SM-G900A
SM-G900F
SM-G900S
SM-G900T
SM-G900V
SM-G900M
SM-G900R4
Galaxy S5 LTE
SM-G9009D
SM-G9008V
SM-G9006V
SM-G900P
SM-G900H
GT-I9600
GT-I9602
GT-I9700
SM-G900
SM-G900A
SM-G900F
SM-G900S
SM-G900T
SM-G900V
SM-G900M
SM-G900R4
Galaxy S5 LTE
SM-G9009D
SM-G9008V
SM-G9006V
SM-G900P
SM-G900H
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-BG900BBC
EB-B900BE
EB-B900BK
EB-B900BC
EB-B900BU
EB-B900BE
EB-B900BK
EB-B900BC
EB-B900BU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI960BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083603 |
| Korvaa | EB-BG900BBC / EB-B900BE / EB-B900BK / EB-B900BC / EB-B900BU |
| Kapasiteetti (mAh) | 5600mAh / 21.56Wh |
| Mitat | 84.55 x 42.35 x 10.65mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung Galaxy S20 FE 5G / A52 / A52 5G / A52s 5G akku 4400mAh
24,95 €
20,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €