calcActive())">
Samsung Galaxy S8 Akku - 2600 mAh
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy S8
Galaxy S8 TD-LTE
SC-02J
SGH-N171
SM-G9500
SM-G9508
SM-G9508W
SM-G950D
SM-G950F
SM-G950J
SM-G950N
SM-G950U
SM-G950U1
SM-G950W
Galaxy S8 TD-LTE
SC-02J
SGH-N171
SM-G9500
SM-G9508
SM-G9508W
SM-G950D
SM-G950F
SM-G950J
SM-G950N
SM-G950U
SM-G950U1
SM-G950W
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BG950ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG950SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125464 |
| Korvaa | EB-BG950ABE / GH43-04731A / EB-BG950ABA |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 10.01Wh |
| Mitat | 83.00 x 40.10 x 5.30mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung Galaxy S20 FE 5G / A52 / A52 5G / A52s 5G akku 4400mAh
24,95 €
20,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €