calcActive())">
Samsung Galaxy S8 Plus akku - 3500 mAh
Varastossa
19,95 €
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy S8 Plus
Galaxy S8 Plus TD-LTE
SM-G9550
SM-G955D
SM-G955F
SM-G955J
SM-G955N
SM-G955U
SM-G955U1
SM-G955W
Galaxy S8 Plus TD-LTE
SM-G9550
SM-G955D
SM-G955F
SM-G955J
SM-G955N
SM-G955U
SM-G955U1
SM-G955W
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BG955ABA
EB-BG955ABE
EB-BG955ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG955XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125471 |
| Korvaa | EB-BG955ABE / EB-BG955ABA / GH43-04733A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 13.48Wh |
| Mitat | 89.20 x 44.40 x 4.60 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung Galaxy S20 FE 5G / A52 / A52 5G / A52s 5G akku 4400mAh
24,95 €
20,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €