calcActive())">
Samsung Galaxy Stellar akku 1400 mAh
Saatavissa tehtaalta
15,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Code SCH-i200
SCH-i200 Code
Galaxy Stellar
Galaxy Stellar 4G
Stellar SCH-i200
SCHI200ZKV
Galaxy Stellar i200
Admire 4G
Galaxy Admire 4G
SCH-R820
SCH-i200 Code
Galaxy Stellar
Galaxy Stellar 4G
Stellar SCH-i200
SCHI200ZKV
Galaxy Stellar i200
Admire 4G
Galaxy Admire 4G
SCH-R820
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB535163LZ
EB535163LZBXAR
EB535163LA
EB535163LAGSTA
EB535163LZBXAR
EB535163LA
EB535163LAGSTA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SHI200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128065449 |
| Korvaa | EB535163LA / EB535163LAGSTA |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 63.20 x 50.35 x 5.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung Galaxy S20 FE 5G / A52 / A52 5G / A52s 5G akku 4400mAh
24,95 €
20,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €