calcActive())">
Samsung GT-B5702C, GT-B5712C, SGH-D880 akku 900mAh
Saatavissa tehtaalta
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
GT-B5702C
GT-B5712C
SGH-D880
SGH-D880i
SGH-D888
SGH-D988
SGH-I608
SGH-W599
SGH-W619
SGH-W629
GT-B5712C
SGH-D880
SGH-D880i
SGH-D888
SGH-D988
SGH-I608
SGH-W599
SGH-W619
SGH-W629
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
AB553850DC
AB553850DE
AB553850DE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SMD880SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128022015 |
| Korvaa | AB553850DE / AB553850DC |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 53.66 x 38.13 x 6.08mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung Galaxy S20 FE 5G / A52 / A52 5G / A52s 5G akku 4400mAh
24,95 €
20,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €