calcActive())">
Samsung GT-I8190, Galaxy SIII mini, Galaxy S3 mini, Galaxy S III Mini, Galaxy S 3 Mini akku 1500 mAh - NFC tuki
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
Yhteensopiva Samsung akku mm: GT-I8190, Galaxy SIII mini, Galaxy S3 mini, Galaxy S III Mini, Galaxy S 3 Mini. Tässä akussa on NFC tuki lähilukua varten.
Edullinen ja laadukas Samsung EB-FIM7FLU yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Galaxy S 3, Mini Galaxy S III, Mini Galaxy S3, mini Galaxy SIII, mini GT-I8190. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian.
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-SMI820XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085690 |
| Korvaa | EB-L1M7FLU / EB-F1M7LU |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.7Wh |
| Mitat | 60.40 x 51.00 x 4.10mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
-9%
Samsung Galaxy S5 akku 2800 mAh
21,95 €
19,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 2500 mAh
18,95 €
15,95 €
Samsung Galaxy S5 Neo akku 2800 mAh
17,95 €