Samsung GT-N7100, GT-N7105, Galaxy Note II, Galaxy Note 2 akku 2200 mAh
Yhteensopiva akku mm: Samsung GT-N7100, GT-N7105, Galaxy Note II LTE 32GB, Galaxy Note II, Galaxy Note 2.
Edullinen ja laadukas Samsung EB595675LU yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung GT-N7100, GT-N7105, Galaxy Note II LTE 32GB, Galaxy Note II, Galaxy Note 2. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian.
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-SMN710SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064794 |
| Korvaa | EB595675LU / EB-L1J9LVD / GH43-03756A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 75.20 x 55.40 x 5.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
-16%
-22%
-16%
-15%
-21%