calcActive())">
Samsung kannettavan tietokoneen BA43-00386A / NP850XBC yhteensopiva akku 3500mAh
Saatavissa tehtaalta
65,95 €
Samsung kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BA43-00386A
NP850XBC
NP850XBC-X01HK
NP850XBC-X01US
NP850XBC-X02US
NP940X3M
NP940X3M-K01us
NP940X3M-K02US
NP940X5M
NP940X5M-X01US
NP940X5M-X02US
NP940X5M-X03US
NP940X5N
NP940X5N-X01US
NT850XBC
NT850XBC-CSM
NT850XBC-X701S
NT850XBC-X716
NT850XBC-X719
NT850XBC-X719A
NT930SBE
NT930SBE-K28A
NT930SBE-K38
NT930SBE-K38A
NT930SBE-K38W
NT930SBE-K58
NT930SBE-K58A
NT930SBE-K58F
NT930SBE-K716
NT930SBE-K716A
NT930SBE-X716
NT930SBV
NT950QAA
NT950QAA-K58
NT950QAA-X58
NT950QAA-X58A
NT950QAA-X716
NT950QAA-X716A
NT950SBE
NT950SBE-K38
NT950SBE-K38A
NT950SBE-K38W
NT950SBE-K58
NT950SBE-K58W
NT950SBE-K58WA
NT950SBE-K716
NT950SBE-K78A
NT950SBE-X58
NT950SBE-X58A
NT950SBE-X58W
NT950SBE-X716
NT950SBE-X716A
NT950SBE-X717
NT950SBE-X718F
NT950SBV
NT950SBV-A58A
NT950SBV-A58WA
NP850XBC
NP850XBC-X01HK
NP850XBC-X01US
NP850XBC-X02US
NP940X3M
NP940X3M-K01us
NP940X3M-K02US
NP940X5M
NP940X5M-X01US
NP940X5M-X02US
NP940X5M-X03US
NP940X5N
NP940X5N-X01US
NT850XBC
NT850XBC-CSM
NT850XBC-X701S
NT850XBC-X716
NT850XBC-X719
NT850XBC-X719A
NT930SBE
NT930SBE-K28A
NT930SBE-K38
NT930SBE-K38A
NT930SBE-K38W
NT930SBE-K58
NT930SBE-K58A
NT930SBE-K58F
NT930SBE-K716
NT930SBE-K716A
NT930SBE-X716
NT930SBV
NT950QAA
NT950QAA-K58
NT950QAA-X58
NT950QAA-X58A
NT950QAA-X716
NT950QAA-X716A
NT950SBE
NT950SBE-K38
NT950SBE-K38A
NT950SBE-K38W
NT950SBE-K58
NT950SBE-K58W
NT950SBE-K58WA
NT950SBE-K716
NT950SBE-K78A
NT950SBE-X58
NT950SBE-X58A
NT950SBE-X58W
NT950SBE-X716
NT950SBE-X716A
NT950SBE-X717
NT950SBE-X718F
NT950SBV
NT950SBV-A58A
NT950SBV-A58WA
Korvattavat Samsung kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
AA-PBTN4LR
AA-PBTN4LR-05
AA-PBTN4LR-05
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-SNT930NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157939 |
| Korvaa | AA-PBTN4LR / AA-PBTN4LR-05 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 53.9Wh |
| Mitat | 240.40 x 94.70 x 6.34mm |
| Jännite | 15,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
Samsung ATIV Book 7, NP740, NP740U3E akku 7500 mAh
79,95 €
Samsung AA-PB0NC6B, AA-PB0NC6B/E, AA-PB1NC6B, AA-PB1NC6B/E, AA-PL0NC9B, AA-PL0NC9B/E, AA-PL1NC9B, AA-PL1NC9B/E akku 4400 mAh
59,95 €
-33%
Samsung 5 Series, 510R, NP470 akku 3950 mAh
69,95 €
46,95 €
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 4400 mAh Musta
59,95 €
Samsung Chromebook 2 13.3", XE503C32, XE503C32-K01US akku 4700 mAh
69,95 €
Samsung Ativ Pro, XE700T1A, XE700T1C akku 6540 mAh
66,95 €
Samsung P35 , P40 akku 4400 mAh
99,95 €
-21%
Samsung NP-R20, NP-R25, NP-X1, NP-X1-1200, NP-X1-C003/SHK, NP-X11, NT-X1, NT-X1-C110, NT-X1-C120, R20, R20, R20 XIV 5500, R20 XIV 5510, R25, X1 akku 4800 mAh
69,95 €
54,95 €