calcActive())">
Samsung kannettavan tietokoneen NP930MBE-K02HK / NP730XBE-K01CN yhteensopiva akku 4800mAh
Saatavissa tehtaalta
102,95 €
Samsung kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
NP930MBE-K02HK
NP730XBE-K01CN
NoteBook 9 Pro NP930MBE-K02CN
NP730XBE-U01HK
NoteBook 7 NP750XBE-K02US
NP730XBE-K01HK
Notebook 7 NP730XBE-K01
NP930MBE-K03US
NoteBook 7 NP730XBE-K04CN
Notebook 7 NP730XBE-U01HK
NoteBook 9 Pro NP930MBE-K02US
NoteBook 7 NP730XBE-K08CN
NP930MBE-K01HK
NP730XBE-K05US
NoteBook 7 NP730XBE-KP3BR
NP930MBE-K03HK
NP730XBE-K02CN
NoteBook 9 Pro NP930MBE-K03US
Notebook 7 NP730XBE
NP930MBE-K02US
NoteBook 7 NP730XBE-K01US
Notebook 7 NP730XBE-K02US
NoteBook 9 PRO NP930MBE-K02HK
Notebook 7 NP730XBE-K05US
Notebook 7 NP730XBE-K04US
Notebook 9 Pro NP930MBE-K01CN
NP730XBE-K04CN
Notebook 7 NP730XBE-KP1BR
NoteBook 9 Pro NP930MBE-K04US
NoteBook 9 Pro NP930MBE-K01US
NoteBook 9 Pro NP930MBE-K05US
NP930MBE-K05US
NoteBook 9 Pro NP930MBE
NP930MBE-K01US
730MBE
NP930MBE-K04US
NP730XBE
NP930MBE
NoteBook 7 NP750XBE-K05US
NP730XBE-K01CN
NoteBook 9 Pro NP930MBE-K02CN
NP730XBE-U01HK
NoteBook 7 NP750XBE-K02US
NP730XBE-K01HK
Notebook 7 NP730XBE-K01
NP930MBE-K03US
NoteBook 7 NP730XBE-K04CN
Notebook 7 NP730XBE-U01HK
NoteBook 9 Pro NP930MBE-K02US
NoteBook 7 NP730XBE-K08CN
NP930MBE-K01HK
NP730XBE-K05US
NoteBook 7 NP730XBE-KP3BR
NP930MBE-K03HK
NP730XBE-K02CN
NoteBook 9 Pro NP930MBE-K03US
Notebook 7 NP730XBE
NP930MBE-K02US
NoteBook 7 NP730XBE-K01US
Notebook 7 NP730XBE-K02US
NoteBook 9 PRO NP930MBE-K02HK
Notebook 7 NP730XBE-K05US
Notebook 7 NP730XBE-K04US
Notebook 9 Pro NP930MBE-K01CN
NP730XBE-K04CN
Notebook 7 NP730XBE-KP1BR
NoteBook 9 Pro NP930MBE-K04US
NoteBook 9 Pro NP930MBE-K01US
NoteBook 9 Pro NP930MBE-K05US
NP930MBE-K05US
NoteBook 9 Pro NP930MBE
NP930MBE-K01US
730MBE
NP930MBE-K04US
NP730XBE
NP930MBE
NoteBook 7 NP750XBE-K05US
Korvattavat Samsung kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
AA-PBSN3KT
BA43-00392A
BA43-00392A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-SMN392NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,5 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194170 |
| Korvaa | AA-PBSN3KT / BA43-00392A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 55.2Wh |
| Mitat | 254.40 x 112.90 x 4.20mm |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
Samsung ATIV Book 7, NP740, NP740U3E akku 7500 mAh
79,95 €
Samsung AA-PB0NC6B, AA-PB0NC6B/E, AA-PB1NC6B, AA-PB1NC6B/E, AA-PL0NC9B, AA-PL0NC9B/E, AA-PL1NC9B, AA-PL1NC9B/E akku 4400 mAh
59,95 €
-33%
Samsung 5 Series, 510R, NP470 akku 3950 mAh
69,95 €
46,95 €
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 4400 mAh Musta
59,95 €
Samsung Chromebook 2 13.3", XE503C32, XE503C32-K01US akku 4700 mAh
69,95 €
Samsung Ativ Pro, XE700T1A, XE700T1C akku 6540 mAh
66,95 €
Samsung P35 , P40 akku 4400 mAh
99,95 €
-21%
Samsung NP-R20, NP-R25, NP-X1, NP-X1-1200, NP-X1-C003/SHK, NP-X11, NT-X1, NT-X1-C110, NT-X1-C120, R20, R20, R20 XIV 5500, R20 XIV 5510, R25, X1 akku 4800 mAh
69,95 €
54,95 €