calcActive())">
Samsung Nexus S, GT-I9020, GT-I9020T, SCH-i220 akku 1100 mAh
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
Akku sopii mm: Samsung Nexus S, GT-I9020, GT-I9020T, SCH-i220, SCH-i220, Code SCH-i200, SCH-i200 Code, SCH-I627, SGH-T939, SGH-T939, Behold II, SGH-I627 Propel Pro, SPH-M850, SPH-M850 Instinct HD, SPH-M900, SPH-M900 Moment, SCH-I909, Propel Pro I627, SGH-I627, Instinct HD M850, Moment M900, Behold II T939, Instinct HD S50, Nexus S 4G, SPH-D720, GT-I9023, GT-I809, SGH-W899, SGH-i809, SCH-i899.
Edullinen ja laadukas Samsung AB653850CA, AB653850CC, AB653850CABSTD yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Nexus S, GT-I9020, GT-I9020T, SCH-i220, SCH-i220, Code SCH-i200, SCH-i200 Code, SCH-I627, SGH-T939, SGH-T939, Behold II, SGH-I627 Propel Pro, SPH-M850, SPH-M850…
| SKU | CS-SMI200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032601 |
| Korvaa | AB653850CA / AB653850CABSTD / AB653850CC |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 51.35 x 40.47 x 6.39mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung Galaxy S20 FE 5G / A52 / A52 5G / A52s 5G akku 4400mAh
24,95 €
20,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €