calcActive())">
Samsung Notebook 9 Spin, 900X5L akku - 5100 mAh
Varastossa
82,95 €
35,00 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
940X3L-K02
ATIV Book 9 Spin
ATIV Book 9 Spin 940X3L
Notebook 9 900X5L
Notebook 9 Spin
Notebook 9 Spin 940X3L
NP900X5L-K01CN
NP900X5L-K02CN
NP940X3L-K02CN
ATIV Book 9 Spin
ATIV Book 9 Spin 940X3L
Notebook 9 900X5L
Notebook 9 Spin
Notebook 9 Spin 940X3L
NP900X5L-K01CN
NP900X5L-K02CN
NP940X3L-K02CN
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PBUN4AR
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SNP400NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127376 |
| Mitat | 222.10 x 102.60 x 5.10 mm |
| Korvaa | AA-PBUN4AR |
| Kapasiteetti (mAh) | 5100mAh / 39.27Wh |
| Jännite | 7,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 4400 mAh Musta
59,95 €
Samsung SENS PRO 524, SENS PRO 500, SENS PRO 523, SENS PRO 525, SENS PRO 522 akku 6600 mAh
69,95 €
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 6600 mAh Musta
69,95 €
-33%
Samsung 5 Series, 510R, NP470 akku 3950 mAh
69,95 €
46,95 €
Samsung ATIV Book 7, NP740, NP740U3E akku 7500 mAh
79,95 €
Samsung AA-PB0NC6B, AA-PB0NC6B/E, AA-PB1NC6B, AA-PB1NC6B/E, AA-PL0NC9B, AA-PL0NC9B/E, AA-PL1NC9B, AA-PL1NC9B/E akku 4400 mAh
59,95 €
Samsung Ativ Pro, XE700T1A, XE700T1C akku 6540 mAh
66,95 €
Samsung NP900 / Ativ Book 9 yhteensopiva akku - 5850mAh
99,95 €