calcActive())">
Samsung QX310, QX410, QX510 akku 5900 / 65.49Wh mAh - Musta
Varastossa
113,95 €
53,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
NP-SF511
QX310
QX410
QX411
QX410-S02
QX412
QX510
NP-SF410
NP-SF510
NP-SF310
QX410-S02
QX410-J01
QX 410-J01
QX310
QX410
QX411
QX410-S02
QX412
QX510
NP-SF410
NP-SF510
NP-SF310
QX410-S02
QX410-J01
QX 410-J01
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PN3NC6F
BA92-07034A
AA-PN3VC6B
BA43-00270A
BA92-07034A
AA-PN3VC6B
BA43-00270A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SQX310NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071211 |
| Mitat | 210.00 x 100.40 x 12.25mm |
| Korvaa | AA-PN3NC6F / BA92-07034A / AA-PN3VC6B / BA43-00270A |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 5900mAh / 65.49Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
Samsung ATIV Book 7, NP740, NP740U3E akku 7500 mAh
79,95 €
Samsung AA-PB0NC6B, AA-PB0NC6B/E, AA-PB1NC6B, AA-PB1NC6B/E, AA-PL0NC9B, AA-PL0NC9B/E, AA-PL1NC9B, AA-PL1NC9B/E akku 4400 mAh
59,95 €
-33%
Samsung 5 Series, 510R, NP470 akku 3950 mAh
69,95 €
46,95 €
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 4400 mAh Musta
59,95 €
Samsung Chromebook 2 13.3", XE503C32, XE503C32-K01US akku 4700 mAh
69,95 €
Samsung Ativ Pro, XE700T1A, XE700T1C akku 6540 mAh
66,95 €
Samsung P35 , P40 akku 4400 mAh
99,95 €
-21%
Samsung NP-R20, NP-R25, NP-X1, NP-X1-1200, NP-X1-C003/SHK, NP-X11, NT-X1, NT-X1-C110, NT-X1-C120, R20, R20, R20 XIV 5500, R20 XIV 5510, R25, X1 akku 4800 mAh
69,95 €
54,95 €