calcActive())">
Samsung SCH-I400 akku 1750 mAh
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
SCH-I400
i400 Continuum
Gem i100
Gem i100
SCH-i100
Droid Charge SCH-I510
SCH-I510
SCH-I520
Inspiration i520
SCH-LC11
Droid Charge I510
4G LTE Mobile Hotspot
i400 Continuum
Gem i100
Gem i100
SCH-i100
Droid Charge SCH-I510
SCH-I510
SCH-I520
Inspiration i520
SCH-LC11
Droid Charge I510
4G LTE Mobile Hotspot
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB504465YZ
EB504465IZ
EB504465YZBSTD
EB504465IZ
EB504465YZBSTD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI520XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128070528 |
| Korvaa | EB504465YZ, EB504465IZ, EB504465YZBSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 1750mAh / 6.48Wh |
| Mitat | 64.50 x 44.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung Galaxy S20 FE 5G / A52 / A52 5G / A52s 5G akku 4400mAh
24,95 €
20,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €