calcActive())">
Scanreco 590, 592, 790 akku 3000mAh
Saatavissa tehtaalta
50,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Scanreco radio-ohjaimien kanssa:
590
592
790
960
Cifa
Effer
Fassi
HMF
Palfinger 592
RC400
RC590
RC960
592
790
960
Cifa
Effer
Fassi
HMF
Palfinger 592
RC400
RC590
RC960
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Scanreco radio-ohjaimien alkuperäisakut:
13445
16131
17162
RSC7220
16131
17162
RSC7220
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radio-ohjaimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-RBS961BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141419 |
| Korvaa | RSC7220 / 13445 / 16131 / 17162 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 21.6Wh |
| Mitat | 150.25 x 50.12 x 28.40mm |
| Jännite | 7,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Teollisuuden akut ja paristot
Näytä kaikki →
-18%
Scanreco 16131, 590, 592 akku 2000mAh
32,95 €
26,95 €
Demag DRC10 akku 2000mAh
30,95 €
-18%
Åkerstroms 100J, 100J Transmitters, BC82 akku 1500mAh
50,95 €
41,95 €
-13%
Autec LPM02 / R0BATT00E08A0 nosturin kauko-ohjaimen akku 1400mAh
39,95 €
34,95 €
-15%
IMET BE5500, M550 Ares, M550 Thor akku 2000mAh
40,95 €
34,95 €
HBC Radiomatic Keynote, Radiomatic Linus 4, Radiomatic Micron 4 akku 2000mAh
37,95 €
HBC Linus 6, Radiomatic Eco, Spectrum 1 akku 2000mAh
39,95 €
-12%
Åkerstroms AQ80 Transmitters, Era 100J Transmitters, Era 150J Transmitters akku 1600mAh
41,95 €
36,95 €