calcActive())">
Siemens pesurin MAG 8000 FlowMeter yhteensopiva akku 27000mAh
Saatavissa tehtaalta
39,95 €
Siemens pesurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MAG 8000 FlowMeter
Korvattavat Siemens pesurin alkuperäisakut
E-1574
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Siemens pesurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-SMA800AF |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146766 |
| Korvaa | E-1574 / 087L4150 |
| Kapasiteetti (mAh) | 27000mAh / 97.2Wh |
| Mitat | 66.00 x 62.00 x 33.20mm |
| Jännite | 3,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Teollisuuden akut ja paristot
Näytä kaikki →
-18%
Scanreco 16131, 590, 592 akku 2000mAh
32,95 €
26,95 €
Demag DRC10 akku 2000mAh
30,95 €
-18%
Åkerstroms 100J, 100J Transmitters, BC82 akku 1500mAh
50,95 €
41,95 €
-13%
Autec LPM02 / R0BATT00E08A0 nosturin kauko-ohjaimen akku 1400mAh
39,95 €
34,95 €
-15%
IMET BE5500, M550 Ares, M550 Thor akku 2000mAh
40,95 €
34,95 €
HBC Radiomatic Keynote, Radiomatic Linus 4, Radiomatic Micron 4 akku 2000mAh
37,95 €
HBC Linus 6, Radiomatic Eco, Spectrum 1 akku 2000mAh
39,95 €
-12%
Åkerstroms AQ80 Transmitters, Era 100J Transmitters, Era 150J Transmitters akku 1600mAh
41,95 €
36,95 €