calcActive())">
Sierra Wireless Aircard 753S, Aircard 754S, Aircard 754S LTE Hotspot mokkulan Akku
Saatavissa tehtaalta
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sierra Wireless mokkuloiden kanssa:
Aircard 753S
Aircard 754S
Aircard 754S LTE
Aircard 754S
Aircard 754S LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sierra Wireless mokkuloiden alkuperäisakut:
1201883
BATW801
W-1
BATW801
W-1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SWA883RX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064787 |
| Mitat | 61.30 x 41.30 x 6.60mm |
| Korvaa | 1201883, BATW801, W-1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Mokkuloiden akut
Näytä kaikki →
Huawei E5577 Hotspot mokkulan Akku 2300mAh
22,95 €
-13%
Huawei E5372T, E5775, E5377T, GL06P Hotspot mokkulan Akku
23,95 €
20,95 €
Huawei E5573, E5573S, E5573s-32 Hotspot mokkulan Akku
18,95 €
Netgear MR1100 akku 5000mAh
26,95 €
-15%
ZTE MU500 / MU501 akku 4000mAh
19,95 €
16,95 €
Sierra Wireless Aircard 760s, Aircard 762s, Wi-Fi 4G FC80 Hotspot mokkulan Akku
19,95 €
ZTE MF96, MF96U, SRQ-Z289L Hotspot mokkulan Akku 3000mAh
20,95 €
Netgear AirCard 790 / 810 Hotspot mokkulan Akku 2400 mAh
22,95 €