calcActive())">
SkyGolf navigaattorin SkyCaddie SX550 yhteensopiva akku 5000mAh
Saatavissa tehtaalta
24,95 €
SkyGolf navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SkyCaddie SX550
Korvattavat SkyGolf navigaattorin alkuperäisakut
CXDHA 695776P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SkyGolf navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SGX550SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183334 |
| Korvaa | CXDHA 695776P |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 19Wh |
| Mitat | 75.20 x 57.10 x 7.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Acer akut
Näytä kaikki →
-50%
Acer E300, E305, E310, E360 akku 1150 mAh
21,95 €
10,98 €
Asus navigaattorin Mypal A630 / Mypal A632 yhteensopiva akku 2200mAh
19,95 €
Bushnell navigaattorin 368224 / Neo Ghost yhteensopiva akku 400mAh
15,95 €
Bushnell navigaattorin 36-8100 / BUU0057 yhteensopiva akku 2000mA
18,95 €
Bushnell navigaattorin 368350 / Yardage Pro XGC yhteensopiva akku 1500mA
17,95 €
Coyote navigaattorin Plus yhteensopiva akku 1100mAh
16,95 €
DeLorme navigaattorin AG-008727-201 / INCRH20 yhteensopiva akku 2000mAh
17,95 €
Harmon Kardon navigaattorin GPS-500 yhteensopiva akku 1500mAh
17,95 €