calcActive())">
Sony A7 Mark 3, A7R Mark 3, Alpha a7 III akku 2050mAh
Saatavissa tehtaalta
39,95 €
32,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kameroiden kanssa:
A7 Mark 3
A7R Mark 3
Alpha a7 III
Alpha a7R III
Alpha A9
ILCE-7M3
ILCE-7M3K
ILCE-7RM3
A7R Mark 3
Alpha a7 III
Alpha a7R III
Alpha A9
ILCE-7M3
ILCE-7M3K
ILCE-7RM3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony kameroiden alkuperäisakut:
NP-FZ100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-FZ100MX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134701 |
| Korvaa | NP-FZ100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2050mAh / 15.38Wh |
| Mitat | 52.10 x 38.83 x 22.68mm |
| Jännite | 7,5 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Sony kamera akut
Näytä kaikki →
-13%
Sony NP-F330, NP-F530, NP-F570, NP-F550 yhteensopiva akku 2000 mAh
23,95 €
20,95 €
-16%
Sony NP-FP50, NP-FP30, NP-FP51 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-17%
Sony NP-FW50 yhteensopiva akku 1080 mAh
28,95 €
23,95 €
-13%
Sony NP-FH30, NP-FH40, NP-FH50, NP-FH60 yhteensopiva akku 650 mAh
23,95 €
20,95 €
-14%
Samsung SLB-0837, SB-L0837 akku - 820 mAh
13,95 €
11,95 €
-13%
Sony NP-QM51, NP-FM50, NP-QM50, NP-FM51, NP-FM30 yhteensopiva akku 1300 mAh
23,95 €
20,95 €
-17%
Sony NP-FM500H yhteensopiva akku 1600 mAh
28,95 €
23,95 €
-16%
Sony NP-FV50 yhteensopiva akku 600 mAh
18,95 €
15,95 €