calcActive())">
Sony CCD-TRV108, CCD-TRV118, CCD-TRV128 akku 3200mAh
Varastossa
33,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kameroiden kanssa:
CCD-TRV108
CCD-TRV118
CCD-TRV128
CCD-TRV138
CCD-TRV308
CCD-TRV318
CCD-TRV328
CCD-TRV338
CCD-TRV608
DCR-DVD100
DCR-DVD101
DCR-DVD200
DCR-DVD201
DCR-DVD300
DCR-DVD301
DCR-HC88
DCR-PC100
DCR-PC101
DCR-PC105
DCR-PC110
DCR-PC115
DCR-PC120BT
DCR-PC330
DCR-PC9
DCR-PC9E
DCR-TRV10
DCR-TRV11
DCR-TRV140
DCR-TRV17
DCR-TRV18
DCR-TRV19
DCR-TRV20
DCR-TRV22
DCR-TRV230
DCR-TRV240
DCR-TRV25
DCR-TRV250
DCR-TRV260
DCR-TRV27
DCR-TRV280
DCR-TRV30
DCR-TRV33
DCR-TRV330
DCR-TRV33E
DCR-TRV340
DCR-TRV350
DCR-TRV360
DCR-TRV38
DCR-TRV39
DCR-TRV460
DCR-TRV480
DCR-TRV50
DCR-TRV530
DCR-TRV6
DCR-TRV70
DCR-TRV730
DCR-TRV740
DCR-TRV8
DCR-TRV80
DCR-TRV830
DCR-TRV840
DCR-TRV950
DSR-PDX10
HVL-IRM
HVR-A1J
CCD-TRV118
CCD-TRV128
CCD-TRV138
CCD-TRV308
CCD-TRV318
CCD-TRV328
CCD-TRV338
CCD-TRV608
DCR-DVD100
DCR-DVD101
DCR-DVD200
DCR-DVD201
DCR-DVD300
DCR-DVD301
DCR-HC88
DCR-PC100
DCR-PC101
DCR-PC105
DCR-PC110
DCR-PC115
DCR-PC120BT
DCR-PC330
DCR-PC9
DCR-PC9E
DCR-TRV10
DCR-TRV11
DCR-TRV140
DCR-TRV17
DCR-TRV18
DCR-TRV19
DCR-TRV20
DCR-TRV22
DCR-TRV230
DCR-TRV240
DCR-TRV25
DCR-TRV250
DCR-TRV260
DCR-TRV27
DCR-TRV280
DCR-TRV30
DCR-TRV33
DCR-TRV330
DCR-TRV33E
DCR-TRV340
DCR-TRV350
DCR-TRV360
DCR-TRV38
DCR-TRV39
DCR-TRV460
DCR-TRV480
DCR-TRV50
DCR-TRV530
DCR-TRV6
DCR-TRV70
DCR-TRV730
DCR-TRV740
DCR-TRV8
DCR-TRV80
DCR-TRV830
DCR-TRV840
DCR-TRV950
DSR-PDX10
HVL-IRM
HVR-A1J
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony kameroiden alkuperäisakut:
NP-FM70
NP-FM71
NP-QM70
NP-QM71
NP-FM71
NP-QM70
NP-QM71
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-FM70MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125587 |
| Korvaa | NP-QM71 / NP-QM70 / NP-FM70 / NP-FM71 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 23.68Wh |
| Mitat | 55.50 x 38.60 x 39.50 mm |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Sony kamera akut
Näytä kaikki →
-13%
Sony NP-F330, NP-F530, NP-F570, NP-F550 yhteensopiva akku 2000 mAh
23,95 €
20,95 €
-16%
Sony NP-FP50, NP-FP30, NP-FP51 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-17%
Sony NP-FW50 yhteensopiva akku 1080 mAh
28,95 €
23,95 €
-13%
Sony NP-FH30, NP-FH40, NP-FH50, NP-FH60 yhteensopiva akku 650 mAh
23,95 €
20,95 €
-14%
Samsung SLB-0837, SB-L0837 akku - 820 mAh
13,95 €
11,95 €
-13%
Sony NP-QM51, NP-FM50, NP-QM50, NP-FM51, NP-FM30 yhteensopiva akku 1300 mAh
23,95 €
20,95 €
-17%
Sony NP-FM500H yhteensopiva akku 1600 mAh
28,95 €
23,95 €
-16%
Sony NP-FV50 yhteensopiva akku 600 mAh
18,95 €
15,95 €