calcActive())">
Sony CECHZK1GB akku 800mAh
Saatavissa tehtaalta
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony pelilaitteiden kanssa:
CECHZK1GB
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony pelilaitteiden alkuperäisakut:
LIS1446
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tuotteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-SP008SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128115823 |
| Korvaa | LIS1446 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 46.00 x 35.72 x 5.10 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Nintendo pelikonsolien akut
Näytä kaikki →
-7%
Nintendo 3DS akku 1300 mAh
13,95 €
12,95 €
-21%
Nintendo Switch HAC-001 akku 4600 mAh
23,95 €
18,95 €
-17%
Nintendo 3DS XL 2015, SPR-001 akku 1800mAh
17,95 €
14,95 €
-20%
PlayStation 4 Move Motion ohjain version 2 akku 3350mAh
19,95 €
15,95 €
Nintendo New 3DS akku 1200mAh
16,95 €
Sony PSP E1000, PSP E1002, PSP E1004 akku 900mAh
15,95 €
Nintendo DS, DS Lite akku 850 mAh
13,95 €
Nintendo Wii U Gamepadin akku 1500 mAh
19,95 €