calcActive())">
Sony Ericsson Xperia E4 / A2 / Z2 Compact akku 2300 mAh
Saatavissa tehtaalta
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony Ericsson puhelinten kanssa:
Altair Maki
E2003
E2006
E2033
E2043
E2053
E2104
E2105
E2114
E2115
E2124
Xperia A2
Xperia A2 SO-04F
Xperia E4
Xperia E4 Dual
Xperia E4 Dual HSPA
Xperia E4g
Xperia E4g Dual
Xperia Z2 compact
Xperia Z2 mini
E2003
E2006
E2033
E2043
E2053
E2104
E2105
E2114
E2115
E2124
Xperia A2
Xperia A2 SO-04F
Xperia E4
Xperia E4 Dual
Xperia E4 Dual HSPA
Xperia E4g
Xperia E4g Dual
Xperia Z2 compact
Xperia Z2 mini
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony Ericsson puhelin alkuperäisakut:
1288-1798
LIS1574ERPC
LIS1574ERPC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-ERE400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106159 |
| Korvaa | LIS1574ERPC / 1288-1798 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.74Wh |
| Mitat | 87.80 x 52.10 x 3.70mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Sony - Sony Ericsson akut
Näytä kaikki →
-11%
Sony Xperia Z5 Compact / E5803, E5823, S50 akku 2600 mAh
18,95 €
16,95 €
-22%
SonyEricsson BST-33 yhteensopiva akku 900 mAh
17,95 €
13,95 €
Sony Xperia XZ akku 2850 mAh
23,95 €
-10%
Sony Xperia Z1 Compact akku 2300 mAh
19,95 €
17,95 €
Sony G8441, Lilac, PF41 Xperia XZ1 Compact yhteensopiva akku 2600mAh
24,95 €
Sony H3113, H3311, SM12 akku 3200mAh
22,95 €
Sony Xperia XA akku 2300 mAh
23,95 €
-56%
SonyEricsson Xperia X1 akku 1700 mAh
17,95 €
7,95 €