calcActive())">
SonyEricsson BST-33 yhteensopiva akku 900 mAh
Saatavissa tehtaalta
17,95 €
13,95 €
Akku sopii mm: SonyEricsson Z800, V800i, V800, W900i, V802, V802SE, K800i, W850i, P990i, W950i, M600i, W610i, W880i, W395, C702, G502, G700, G705, G900, K530i, K800i, K810i, W705, T700, W300i, W395, W595, W610i, W660i, W705, W850i, W880i, W900i, W950i, W960i, Z530i, Z610i, Z750.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-ERV800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128000693 |
| Korvaa | BST-33 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 50.00 x 40.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Sony - Sony Ericsson akut
Näytä kaikki →
-10%
Sony Xperia Z1 Compact akku 2300 mAh
19,95 €
17,95 €
-11%
Sony Xperia Z5 Compact / E5803, E5823, S50 akku 2600 mAh
18,95 €
16,95 €
Sony Xperia XZ akku 2850 mAh
23,95 €
Sony G8441, Lilac, PF41 Xperia XZ1 Compact yhteensopiva akku 2600mAh
24,95 €
Sony Xperia XA akku 2300 mAh
23,95 €
Sony H3113, H3311, SM12 akku 3200mAh
22,95 €
-56%
SonyEricsson Xperia X1 akku 1700 mAh
17,95 €
7,95 €
-50%
SonyEricsson BST-41 yhteensopiva akku 1500 mAh
16,95 €
8,48 €