calcActive())">
Sony FDR-AX33, FDR-AX40, FDR-AX45 akku 3050mAh
Saatavissa tehtaalta
38,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kameroiden kanssa:
FDR-AX33
FDR-AX40
FDR-AX45
FDR-AX53
FDR-AX60
FDR-AX700
FDR-AXP33
HDR-CX450
HDR-CX625
HDR-CX680
HDR-PJ620
HDR-PJ675
NEX-VG30
FDR-AX40
FDR-AX45
FDR-AX53
FDR-AX60
FDR-AX700
FDR-AXP33
HDR-CX450
HDR-CX625
HDR-CX680
HDR-PJ620
HDR-PJ675
NEX-VG30
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony kameroiden alkuperäisakut:
NP-FV100A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-SDX600MX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142614 |
| Korvaa | NP-FV100A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3050mAh / 22.27Wh |
| Mitat | 45.10 x 31.90 x 56.66mm |
| Jännite | 7,3 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Sony kamera akut
Näytä kaikki →
-13%
Sony NP-F330, NP-F530, NP-F570, NP-F550 yhteensopiva akku 2000 mAh
23,95 €
20,95 €
-16%
Sony NP-FP50, NP-FP30, NP-FP51 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-17%
Sony NP-FW50 yhteensopiva akku 1080 mAh
28,95 €
23,95 €
-13%
Sony NP-FH30, NP-FH40, NP-FH50, NP-FH60 yhteensopiva akku 650 mAh
23,95 €
20,95 €
-14%
Samsung SLB-0837, SB-L0837 akku - 820 mAh
13,95 €
11,95 €
-13%
Sony NP-QM51, NP-FM50, NP-QM50, NP-FM51, NP-FM30 yhteensopiva akku 1300 mAh
23,95 €
20,95 €
-17%
Sony NP-FM500H yhteensopiva akku 1600 mAh
28,95 €
23,95 €
-16%
Sony NP-FV50 yhteensopiva akku 600 mAh
18,95 €
15,95 €