calcActive())">
Sony NP-FP80, NP-FP81 yhteensopiva akku 1800 mAh
Saatavissa tehtaalta
33,95 €
30,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kameroiden kanssa:
DCR-DVD203
DCR-DVD403
DCR-DVD92
DCR-DVD92E
DCR-HC16
DCR-HC16E
DCR-HC17
DCR-HC17E
DCR-HC21
DCR-HC32
DCR-HC41
DCR-HC85
DCR-30; DCR-DVD103
DCR-DVD105
DCR-DVD105E
DCR-DVD202E
DCR-DVD203
DCR-DVD203E
DCR-DVD205
DCR-DVD205E
DCR-DVD305
DCR-DVD403
DCR-DVD403E
DCR-DVD602
DCR-DVD602E
DCR-DVD653
DCR-DVD653E
DCR-DVD703
DCR-DVD703E
DCR-DVD803
DCR-DVD803E
DCR-HC18
DCR-HC18E
DCR-HC19E
DCR-HC20
DCR-HC20E
DCR-HC21E
DCR-HC22E; DCR-HC23E; DCR-HC24E; DCR-HC26; DCR-HC30 ; DCR-HC30E; DCR-HC30G; DCR-HC30L; DCR-HC30S; DCR-HC32
DCR-HC32E
DCR-HC33E
DCR-HC35E
DCR-HC36
DCR-HC39E
DCR-HC40
DCR-HC40E
DCR-HC40S
DCR-HC41
DCR-HC42
DCR-HC42E
DCR-HC43E
DCR-HC44E
DCR-HC46
DCR-HC46E
DCR-HC65
DCR-HC85E
DCR-HC94E
DCR-HC96
DCR-HC96E
DCR-DVD905E
DCR-DVD403
DCR-DVD92
DCR-DVD92E
DCR-HC16
DCR-HC16E
DCR-HC17
DCR-HC17E
DCR-HC21
DCR-HC32
DCR-HC41
DCR-HC85
DCR-30; DCR-DVD103
DCR-DVD105
DCR-DVD105E
DCR-DVD202E
DCR-DVD203
DCR-DVD203E
DCR-DVD205
DCR-DVD205E
DCR-DVD305
DCR-DVD403
DCR-DVD403E
DCR-DVD602
DCR-DVD602E
DCR-DVD653
DCR-DVD653E
DCR-DVD703
DCR-DVD703E
DCR-DVD803
DCR-DVD803E
DCR-HC18
DCR-HC18E
DCR-HC19E
DCR-HC20
DCR-HC20E
DCR-HC21E
DCR-HC22E; DCR-HC23E; DCR-HC24E; DCR-HC26; DCR-HC30 ; DCR-HC30E; DCR-HC30G; DCR-HC30L; DCR-HC30S; DCR-HC32
DCR-HC32E
DCR-HC33E
DCR-HC35E
DCR-HC36
DCR-HC39E
DCR-HC40
DCR-HC40E
DCR-HC40S
DCR-HC41
DCR-HC42
DCR-HC42E
DCR-HC43E
DCR-HC44E
DCR-HC46
DCR-HC46E
DCR-HC65
DCR-HC85E
DCR-HC94E
DCR-HC96
DCR-HC96E
DCR-DVD905E
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
NP-FP80
NP-FP81
NP-FP81
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FP80 |
|---|---|
| EAN | 4894128025207 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 44.72 x 44.38 x 31.85mm |
| Korvaa | NP-FP80 / NP-FP81 |
| Väri | Tumman Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Sony kamera akut
Näytä kaikki →
-13%
Sony NP-F330, NP-F530, NP-F570, NP-F550 yhteensopiva akku 2000 mAh
23,95 €
20,95 €
-16%
Sony NP-FP50, NP-FP30, NP-FP51 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-17%
Sony NP-FW50 yhteensopiva akku 1080 mAh
28,95 €
23,95 €
-13%
Sony NP-FH30, NP-FH40, NP-FH50, NP-FH60 yhteensopiva akku 650 mAh
23,95 €
20,95 €
-14%
Samsung SLB-0837, SB-L0837 akku - 820 mAh
13,95 €
11,95 €
-13%
Sony NP-QM51, NP-FM50, NP-QM50, NP-FM51, NP-FM30 yhteensopiva akku 1300 mAh
23,95 €
20,95 €
-17%
Sony NP-FM500H yhteensopiva akku 1600 mAh
28,95 €
23,95 €
-16%
Sony NP-FV50 yhteensopiva akku 600 mAh
18,95 €
15,95 €