calcActive())">
Sony NP-FP90, NP-FP91 yhteensopiva akku 2500 mAh
Saatavissa tehtaalta
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kameroiden kanssa:
DCR-HC28E
DCR-DVD92
DCR-HC42
DVD905
DCR-DVD403
DCR-HC26E
DCR-DVD755E
DCR-SR100
DCR-DVD404E
DCR-HC94E
DCR-HC44E
DCR-DVD305
DCR-DVD205
DCR-DVD105
DCR-SR50
DCR-HC17
DCR-HC41
DVD805
DCR-DVD203
DCR-DVD605E
DCR-DVD805E
DCR-DVD505
DCR-DVD505E
DCR-HC46E
DCR-HC35E
DCR-HC24E
DCR-HC23E
DCR-HC96E
DCR-HC32
DVD755
DCR-HC21
HDR-HC3E
DCR-HC85
DCR-DVD705E
DCR-DVD905E
DCR-DVD405
DCR-HC96
DCR-HC46
DCR-HC26
DCR-DVD205E
DCR-DVD105E
DCR-DVD92
DCR-HC42
DVD905
DCR-DVD403
DCR-HC26E
DCR-DVD755E
DCR-SR100
DCR-DVD404E
DCR-HC94E
DCR-HC44E
DCR-DVD305
DCR-DVD205
DCR-DVD105
DCR-SR50
DCR-HC17
DCR-HC41
DVD805
DCR-DVD203
DCR-DVD605E
DCR-DVD805E
DCR-DVD505
DCR-DVD505E
DCR-HC46E
DCR-HC35E
DCR-HC24E
DCR-HC23E
DCR-HC96E
DCR-HC32
DVD755
DCR-HC21
HDR-HC3E
DCR-HC85
DCR-DVD705E
DCR-DVD905E
DCR-DVD405
DCR-HC96
DCR-HC46
DCR-HC26
DCR-DVD205E
DCR-DVD105E
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
NP-FP90
NP-FP91
NP-FP91
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FP90 |
|---|---|
| EAN | 4894128003830 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 45.60 x 31.70 x 45.50mm |
| Korvaa | NP-FP90 / NP-FP91 |
| Väri | Tumman Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 15.54Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Sony kamera akut
Näytä kaikki →
-13%
Sony NP-F330, NP-F530, NP-F570, NP-F550 yhteensopiva akku 2000 mAh
23,95 €
20,95 €
-16%
Sony NP-FP50, NP-FP30, NP-FP51 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-17%
Sony NP-FW50 yhteensopiva akku 1080 mAh
28,95 €
23,95 €
-13%
Sony NP-FH30, NP-FH40, NP-FH50, NP-FH60 yhteensopiva akku 650 mAh
23,95 €
20,95 €
-14%
Samsung SLB-0837, SB-L0837 akku - 820 mAh
13,95 €
11,95 €
-13%
Sony NP-QM51, NP-FM50, NP-QM50, NP-FM51, NP-FM30 yhteensopiva akku 1300 mAh
23,95 €
20,95 €
-17%
Sony NP-FM500H yhteensopiva akku 1600 mAh
28,95 €
23,95 €
-16%
Sony NP-FV50 yhteensopiva akku 600 mAh
18,95 €
15,95 €