calcActive())">
Sony NP-FV100 yhteensopiva akku 2850 mAh
Varastossa
33,95 €
28,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kameroiden kanssa:
HDR-TG1
HDR-TG3E
HDR-TG5
DSC-HX1
DSLR-A230
DSLR-A330
HDR-TG5/E
DCR-SR68
HDR-CX110
DCR-SR78
HDR-HC7
HDR-UX5
HDR-UX7
HDR-HC3
HDR-CX170
HDR-CX370
HDR-CX370V
HDR-XR150
DCR-SR300
DCR-SR62
DCR-SR100
DCR-SR60
DCR-SR68E
DCR-SR68E/S
DCR-SR68R
DCR-SR88
DCR-SR88E
DCR-SX44
DCR-SX44/E
DCR-SX44/L
DCR-SX44/R
DCR-SX63
DCR-SX63E
DCR-SX63E/S
DCR-SX83
DCR-SX83E
DCR-SX83E/S
HDR-CX150
HDR-CX150E
HDR-CX150E/B
HDR-CX150R
HDR-CX300
HDR-CX300E
HDR-CX350
HDR-CX350V
E HDR-CX350VET
HDR-CX550
HDR-CX550E
HDR-CX550V
HDR-CX550VE
HDR-CX110E
HDR-CX110L
HDR-CX110R
HDR-TG3E
HDR-TG5
DSC-HX1
DSLR-A230
DSLR-A330
HDR-TG5/E
DCR-SR68
HDR-CX110
DCR-SR78
HDR-HC7
HDR-UX5
HDR-UX7
HDR-HC3
HDR-CX170
HDR-CX370
HDR-CX370V
HDR-XR150
DCR-SR300
DCR-SR62
DCR-SR100
DCR-SR60
DCR-SR68E
DCR-SR68E/S
DCR-SR68R
DCR-SR88
DCR-SR88E
DCR-SX44
DCR-SX44/E
DCR-SX44/L
DCR-SX44/R
DCR-SX63
DCR-SX63E
DCR-SX63E/S
DCR-SX83
DCR-SX83E
DCR-SX83E/S
HDR-CX150
HDR-CX150E
HDR-CX150E/B
HDR-CX150R
HDR-CX300
HDR-CX300E
HDR-CX350
HDR-CX350V
E HDR-CX350VET
HDR-CX550
HDR-CX550E
HDR-CX550V
HDR-CX550VE
HDR-CX110E
HDR-CX110L
HDR-CX110R
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
NP-FV100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-FV100 |
|---|---|
| EAN | 4894128035275 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 55.16 x 45.02 x 35.94mm |
| Korvaa | NP-FV100 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 2850mAh / 21.09Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Sony kamera akut
Näytä kaikki →
-13%
Sony NP-F330, NP-F530, NP-F570, NP-F550 yhteensopiva akku 2000 mAh
23,95 €
20,95 €
-16%
Sony NP-FP50, NP-FP30, NP-FP51 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-17%
Sony NP-FW50 yhteensopiva akku 1080 mAh
28,95 €
23,95 €
-13%
Sony NP-FH30, NP-FH40, NP-FH50, NP-FH60 yhteensopiva akku 650 mAh
23,95 €
20,95 €
-14%
Samsung SLB-0837, SB-L0837 akku - 820 mAh
13,95 €
11,95 €
-13%
Sony NP-QM51, NP-FM50, NP-QM50, NP-FM51, NP-FM30 yhteensopiva akku 1300 mAh
23,95 €
20,95 €
-17%
Sony NP-FM500H yhteensopiva akku 1600 mAh
28,95 €
23,95 €
-16%
Sony NP-FV50 yhteensopiva akku 600 mAh
18,95 €
15,95 €