calcActive())">
Sony PMW-400, PMW-500, PMW-EX330 akku 3200mAh
Saatavissa tehtaalta
145,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien kameroiden kanssa:
Sony:
PMW-400PMW-500
PMW-EX330
PMW-F5
PMW-F55
PMW-Z450
RED:
EpicOne
Scarlet Dragon)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat kameroiden alkuperäisakut:
Sony:
BP-FL75BP-V47
RED:
SM-4230RC)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-SBP470MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141716 |
| Korvaa | SM-4230RC |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 47.36Wh |
| Mitat | 105.00 x 75.00 x 35.30mm |
| Jännite | 14,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Sony kamera akut
Näytä kaikki →
-13%
Sony NP-F330, NP-F530, NP-F570, NP-F550 yhteensopiva akku 2000 mAh
23,95 €
20,95 €
-16%
Sony NP-FP50, NP-FP30, NP-FP51 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-17%
Sony NP-FW50 yhteensopiva akku 1080 mAh
28,95 €
23,95 €
-13%
Sony NP-FH30, NP-FH40, NP-FH50, NP-FH60 yhteensopiva akku 650 mAh
23,95 €
20,95 €
-14%
Samsung SLB-0837, SB-L0837 akku - 820 mAh
13,95 €
11,95 €
-13%
Sony NP-QM51, NP-FM50, NP-QM50, NP-FM51, NP-FM30 yhteensopiva akku 1300 mAh
23,95 €
20,95 €
-17%
Sony NP-FM500H yhteensopiva akku 1600 mAh
28,95 €
23,95 €
-16%
Sony NP-FV50 yhteensopiva akku 600 mAh
18,95 €
15,95 €