calcActive())">
Sony SGPT211AU/S, SGPT211CN, SGPT211CN/S Tabletin Akku
Saatavissa tehtaalta
44,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony tablettien kanssa:
SGPT211AU/S
SGPT211CN
SGPT211CN/S
SGPT211CN
SGPT211CN/S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony tablettien alkuperäisakut:
SGPBP01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SPT212SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083696 |
| Mitat | 106.80 x 53.30 x 7.30mm |
| Korvaa | SGPBP01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.